Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Rock / Metal

„Odrzutowce i kowery” Happysad – premiera 3 września

Zespół Happysad przesunął premierę płyty „Odrzutowce i kowery” na 3 września.

To wyjątkowe, bo jubileuszowe, dwupłytowe wydawnictwo poprzedzi premiera najnowszego klipu „Do rana przyłóż”, który ukaże się już 27 sierpnia.

„Odrzutowce i kowery” to 14 utworów podsumowujących 20-letnią działalność zespołu. Nie będzie to tylko zwykła składanka z największymi przebojami. Na płycie odrzutowcami nazwano utwory nigdy wcześniej nie publikowane, które z różnych względów nie miały szczęścia znaleźć się na regularnych płytach zespołu, a kowery to najbardziej znane utwory Happysad po dość poważnym i odważnym liftingu aranżacyjnym.

Całość nagrana została między sierpniem ubiegłego a marcem tego roku w warszawskim studiu Black Kiss Records pod okiem Arka Kopery i Mariusza Obijalskiego.

Album „Odrzutowce i kowery” ukaże się w dwóch formatach:  2CD oraz 2 koorowe winyle.

Tracklista:

„Odrzutowce”: 1. Do rana przyłóż 2. Już mi lżej 3. Żyjemy 4. Stąpając po niepewnym gruncie (Pidżama Porno cover) 5. Nasza jest noc (feat. Abradab) 6. Zmęczony (prod. L. Kamiński) 7. Bez cienia

„Kowery”: 1. Łydka 20yrs 2. Długa droga w dół 20yrs 3. Mów mi dobrze 20yrs 4. My się nie chcemy bić 20yrs 5. Nie będziem płakać 20yrs 6. Ciała detale 20yrs 7. Zanim pójdę – Remix

13 października do sklepów trafi biografia zespołu pt. „Zanim pójdę. Długa droga zespołu Happysad”. Autorką książki jest Żaneta Gotowalska.

Utwór „My się nie chcemy bić” znany z płyty „Mów mi dobrze” w najnowszej odsłonie nagranej z okazji naszego 20 lecia. To trzecie i ostatnie podejście do tej melodii i tekstu. Zapowiada naszą nową, jubileuszową płytę „Odrzutowce i kowery”.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: