Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

P!ink z nowym bardzo tanecznym singlem

P!nk – uznana przez krytyków piosenkarka i autorka tekstów, a także światowa ikona popu, wydała właśnie nowy singiel „Never Gonna Not Dance Again”.

Ta euforyczna piosenka to produkcja laureatów Grammy, Maxa Martina i Shellbacka, którzy napisali utwór razem z artystką. Wydaniu piosenki towarzyszy teledysk współreżyserowany przez P!nk oraz kreatywny duet Nick Florez & RJ Durell. Jego akcja toczy się w sklepie spożywczym. P!nk tańczy i jeździ przez sklepowe alejki w towarzystwie kolorowej obsady.

Klip miał swoją premierę w telewizji MTV Live, MTVU, MTV Biggest Pop oraz na billboardach Paramount na Times Square. Jeszcze w tym miesiącu P!nk wykona „Never Gonna Not Dance Again” na scenie 2022 American Music Awards w Los Angeles.Aby umilić oczekiwanie na nowe utwory, P!nk w zeszłym tygodniu ogłosiła wprowadzenie na rynek Vicious Bitches Chips’es, pikantnej alternatywy dla zwykłych, nudnych chipsów.

p!nk

Od czasu swojego debiutu w 2000 roku, P!nk wydała osiem albumów studyjnych i jeden album z największymi przebojami, sprzedała ponad 60 milionów płyt na całym świecie, a 15 jej singli dotarło do pierwszej dziesiątki na listy Billboard Hot 100 (w tym cztery do 1. miejsca) i wyprzedała areny na całym świecie. Ponadto jest laureatką trzech nagród Grammy (21 nominacji), nagrody Daytime Emmy, siedmiu nagród MTV Video Music Awards (w tym zdobywczynią nagrody Vanguard Award 2017), dwóch nagród MTV Europe, dwóch nagród People’s Choice Awards; została uznana za Kobietę Roku 2013 Billboardu, a ostatnio otrzymała gwiazdę w Hollywoodzkiej Alei Gwiazd oraz nagrodę Brit za Wybitny wkład w muzykę (będąc pierwszą międzynarodową artystką, która otrzymała to wyróżnienie). W maju została także laureatką nagrody Billboard Music Award.

Jej ostatni album studyjny, „Hurts 2B Human” stał się jej trzecim albumem z rzędu, który zadebiutował na 1. miejscu listy Billboard 200 Chart, a także na 1. miejscu w ośmiu innych krajach. Pierwszy singiel „Walk Me Home” plasuje P!nk na 10. miejscu na liście Billboard’s Adult Pop Airplay i zwiększa jej rekord w tym formacie wśród wszystkich solowych wykonawców. Utwór, wraz z „Can We Pretend”, zdobył jej szósty i siódmy #1 na liście Billboard’s Dance Club Songs Chart.

W 2020 roku P!nk wydała „Cover Me In Sunshine”, duet ze swoją córką Willow Sage Hart. W tym samym roku ukazał się jej dokument „P!nk: All I Know So Far”, który spotkał się z uznaniem krytyków, a także jej projekt muzyczny „All I Know So Far: Setlist”.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: