Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

Post Malone z nowym numerem „Chemical”. W singlu ​pojawia się Mick Jagger!

Post Malone prezentuje swój nowy utwór „Chemical”. Gościnnie w piosence pojawił się sam Mick Jagger, który zagrał na …marakasach.

Do utworu „Chemical” powstał teledysk, zobacz:

„Chemical” to początek nowego rozdziału w karierze Post Malone’a, który szykuje na 2023 rok nowy album. Już teraz wiadomo, że będzie to najbardziej wyczekiwane wydawnictwo najbliższych miesięcy.


Post Malone to amerykański raper, piosenkarz i autor tekstów. Jego prawdziwe imię to Austin Richard Post, a urodził się 4 lipca 1995 roku w Syracuse, w stanie Nowy Jork. W wieku dziesięciu lat przeniósł się wraz z rodziną do Grapevine w Teksasie, gdzie dorastał i zaczął interesować się muzyką.

Post Malone zyskał popularność w 2015 roku po wydaniu swojego debiutanckiego singla „White Iverson”. Od tego czasu wydał kilka albumów studyjnych, w tym „Stoney” (2016) i „Beerbongs & Bentleys” (2018), które osiągnęły status wielokrotnie platynowych. Jego muzyka łączy w sobie elementy hip-hopu, R&B, popu i rocka.

Post Malone jest również znany ze swojego charakterystycznego wyglądu, który obejmuje tatuaże na twarzy i ciele, a także przystojne brwi. Poza muzyką, interesuje się także grami wideo i jest zapalonym graczem.

Jego największe hity to „Rockstar”, „Circles”, „Congratulations”, „Better Now”, „Sunflower” oraz „Goodbyes”. W 2021 roku wydał swoją czwartą płytę „Hollywood’s Bleeding”, która zdobyła liczne nagrody i nominacje, w tym do nagrody Grammy.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: