Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

Powstaje fim o Beacie Kozidrak. Kto zagra jej rolę?

Trwają prace nad scenariuszem i produkcją filmu o Beacie Kozidrak.

Jak donosi Super Express film wyreżyseruje Piotr Domalewski, znany z takich produkcji filmowych jak: „Cicha noc” czy „Jak najdalej stąd”. Ponoć od dawna nosił się z pomysłem na film o Beacie, a do tego jest pomysłodawcą i scenarzystą spektaklu „Być jak Beata”, który zobaczyć można w Teatrze Współczesnym w Szczecinie. Beata Kozidrak potwierdziła te zamiary.

„Chyba nic piękniejszego nie mogło mi się przydarzyć niż pokazanie mojego życia, mojego miasta, oczami tak wspaniałych twórców jak Leszek Bodzak i Piotrek Domalewski. Jestem bardzo podekscytowana i bardzo szczęśliwa – powiedziała Super Expressowi Beata.

Kto może wystąpić w roli Beaty?

Jedną z kandydatek do tej roli jest córka gwiazdy – Katarzyna Pietras. Kasia ma niemal identyczną barwę głosu jak mama. Obie panie są też do siebie podobne. Kasia na co dzień towarzyszy mamie śpiewając w chórkach i zna Beatę jak nikt inny, zarówno z domu jak i z estrady. Wydaje się więc, że kwestia obsady jest już przesądzona, a i sama Beata pewnie byłaby szczęśliwa z takiego obrotu sprawy.

Kasia Pietras uczestniczyła nie tylko w nagraniach Beaty. Ma na swoim koncie także kilka swoich nagrań.

Kashmir i Katarzyna Pietras
Kasia Pietras & Beata Kozidrak – Stara Baśń
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: