Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

R3HAB Sigala i JP Cooper mają wspólne dziecko

R3HAB Sigala i JP Cooper – trójka niezwykle utalentowanych artystów połączyła siły by powstała ta niezwykłą zachwycająca piosenka o dorastaniu. „Rynaway” to doskonałe połączenie dance i popu. Utwór łączy charakterystyczne style każdego z wykonawców: od dynamicznego, pełnego energii vibe’u R3HAB, przez przyjazne radiu bity Sigali, po soulowy wokal JP Coopera. „Runaway” to przyciszone linie basu i wokal chwytający za serce. Mocny tekst opowiada o podejmowaniu ryzyka, by spełniać swoje marzenia. 

„Runaway” jest pierwszym singlem zapowiadającym wydanie nowego albumu R3HAB, którego premiera planowana jest jesienią. Artyści tak opowiadają o współpracy:

R3HAB:

– Sigala i JP są pionierami, jeśli chodzi o brytyjską scenę dance-pop. Śledzę ich twórczość od lat. Możliwość wspólnego stworzenia utworu, który oddaje nasze brzmienia, wprawia mnie w niezwykłą dumę. Wszyscy byliśmy mentalnie w podobnym miejscu, gdy nagrywaliśmy piosenkę. Zawsze w życiu pojawia się coś, co wymaga naszej odwagi, by w pełni ujawnić swój potencjał. „Runaway” opowiada właśnie o takim momencie. Mam nadzieję, że nasi fani poczują się zainspirowani, by odnaleźć taką odwagę w sobie.

Sigala:

– Jestem szczęśliwy, że w końcu wydajemy „Runaway”. Jedną z najfajniejszych części mojego zawodu jest możliwość współpracy z innymi kompozytorami i producentami. Talenty R3HAB i JP Coopera są oszałamiające. Świetnie się bawiliśmy, tworząc ten utwór i mam nadzieję, że wszystkim będzie się podobać!

JP Cooper:

– Powstanie „Runaway” zajęło nam kilka lat, ale jestem przeszczęśliwy, że w końcu utwór trafi z naszych twardych dysków do świata. Było cudownie patrzeć, jak R3HAB i Sigala rozwijają ten utwór do obecnej postaci. „Runaway” jest pełne młodzieńczej energii, zachwyconych światem oczu, to wspaniała historia o dorastaniu. Zdecydowanie może przywołać każdemu kilka ciepłych wspomnień. Jestem pewny, że każdy znajdzie w tym coś, z czym będzie mógł się utożsamić.

R3HAB, SIGALA i JP Cooper „Runaway”

Kim są R3HAB, SIGALA i JP Cooper?

Holendersko-marokański DJ i producent Fadi El Ghoul, znany na całym świecie jako R3HAB, zyskał rozgłos za sprawą remiksu wielkiego hitu „Give Me Everything” Afrojacka, Pittbulla i Ne-Yo, a następnie zawojował listy przebojów takimi utworami jak „All Around The World (La La La)” czy „Lullaby”. Współpracował m.in. z ZAYNem, Andym Grammerem, Sofią Carson, Timmy Trumpetem, Olivią Holt, Luisem Fonsi, Seanem Paulem, Smokepurpp, Dimitri Vegas & Like Mike, Astrid S i wielu innymi. W 2016 założył własną wytwórnię CYB3RPVNK, która od założenia zgromadziła już 2 miliardy streamów. Jego dotychczasowy katalog liczy 5 miliardów streamów.

Sigala aka Bruce Fielder to mieszkający w Londynie DJ, producent i remixer. Karierę rozpoczynał utworem „Easy Love” w 2015. W 2018 ukazał się jego debiutancki album „Brighter Days”, na który trafiły utwory nagrane z takimi gwiazdami jak Kylie Minogue, Craig David, Sean Paul i Nile Rodgers.

JP Cooper zaczynał przygodę z muzyką, występując w różnych zespołach w rodzinnym Manchesterze. Przepustką do kariery okazała się piosenka „Perfect Strangers” Jonasa Blue oraz solowy utwór „September Song”. W 2017 ukazał się jego debiutancki album „Raised Under Grey Skies”. W ostatnich 18 miesiącach artysta pracował nad drugą płytą, 13 utworami, które – jak twierdzą niektórzy – są jeszcze lepsze niż te z debiutu.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: