Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

Rihanna powraca po 6 latach z nowym utwórem „Lift Me Up” – POSŁUCHAJ!

Rihanna powraca z nowym utworem! „Lift Me Up” to główny singiel z nadchodzącego filmu „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu” w reżyserii Ryana Cooglera.

„Lift Me Up” to hołd w stronę niezwykłego życia i spuścizny Chadwicka Bosemana. Utwór napisali Tems, zdobywca Oscara Ludwig Göransson, Rihanna i Ryan Coogler. Piosenka została nagrana w pięciu krajach i wyprodukowana przez Göranssona.

Wydanie „Lift Me Up” rozpoczyna kolejną erę w kultowej karierze Rihanny. „Lift Me Up” jest jej pierwszym wydawnictwem po 6-letniej przerwie od muzyki. Utwór ukaże się za pośrednictwem własnej wytwórni Rihanny, Westbury Road, we współpracy z Roc Nation, Def Jam Recordings i Hollywood Records.

Tems wspomina: – Po rozmowie z Ryanem i poznaniu jego planów na film i piosenkę, chciałam napisać coś, co przypomni ciepłe uściski wszystkich ludzi, których straciłam w swoim życiu. Próbowałam sobie wyobrazić, jak by to było, gdybym mogła im teraz zaśpiewać i dać znać, jak bardzo za nimi tęsknię. Rihanna jest dla mnie wielką inspiracją, więc usłyszenie jej w tej piosence to wielki zaszczyt.

W filmie Marvel Studios „Czarna pantera: Wakanda w moim sercu” królowa Ramonda (Angela Bassett), Shuri (Letitia Wright), M’Baku (Winston Duke), Okoye (Danai Gurira) i Dora Milaje (Florence Kasumba) chronią naród przed interwencją światowych potęg po śmierci króla T’Challi. Gdy Wakandczycy starają się zaakceptować bieg historii, bohaterowie muszą połączyć siły z Nakią (Lupita Nyong’o) oraz Everettem Rossem (Martin Freeman) i wytyczyć nową ścieżkę dla królestwa Wakandy. Poza Tenochą Huertą jako królem ukrytego podmorskiego narodu, w filmie występują również Dominique Thorne, Michaela Coel, Mabel Cadena i Alex Livanalli.

Rihanna

Pełna ścieżka dźwiękowa „Black Panther: Wakanda Forever – Music From and Inspired By” ujrzy światło dzienne 4 listopada. Płytę wyprodukowali Ryan Coogler, Ludwig Göransson, Archie Davis i Dave Jordan. „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu” w reżyserii Ryana Cooglera wejdzie na ekrany kin 11 listopada.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: