Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

Rising star: Anastazja Maciąg wygrała pierwszą edycję konkursu!

Anastazja Maciąg została zwyciężczynią pierwszej edycji konkursu Rising Star organizowanego prze Universal Music Polska oraz TikTok.

Nagroda główna to profesjonalny kontrakt fonograficzny. Pierwszy singiel Anastazji pt. „Temat o Tobie”, jest już dostępny we wszystkich serwisach muzycznych!

Mam 16 lat i uczę się w liceum. Swoją przygodę z muzyką zaczęłam już jako naprawdę malutkie dziecko i śmieję się, że już niedługo będę obchodzić swoje dziesięciolecie. Ważnym punktem na mojej muzycznej drodze był udział w programie „The Voice Kids 3”. To tam poznałam cudownych ludzi, którzy jeszcze bardziej rozbudzili we mnie pasje i upewniłam się, że światła kamer i scena to coś, co kocham.

Tak wschodząca gwiazda Anastazja Maciąg mówi o sobie.

Teraz mam szanse zacząć totalnie nową drogę. W końcu mogę obrać swoją własną ścieżkę i pokazać ludziom, co naprawdę kryje się w moim wnętrzu. Wydaje mi się, że mój młody wiek ma ogromny przywilej tego, że mam masę czasu i mogę eksperymentować. Mam wiele pomysłów, uwielbiam tę ciemniejszą bardziej trapową stronę popu, ale również chciałabym wydać piosenkę, w której pokażę swoje prawdziwe emocje. Uwielbiam zaskakiwać i chciałabym z każdą piosenką odkrywać ze słuchaczami jakiś nowy zakątek, w którym jeszcze nigdy nie byli.

Anastazja Maciąg Rising Star
fot. Dominik Czerny

Moje życie to jeden wielki spontan i tak również było w przypadku tego konkursu. Obok tej spontaniczności stoi również masa ciężkiej pracy oraz ogromne chęci. Na obecną chwilę najbardziej marzę o tym, aby moja muza dotarła do jak największej liczby osób i aby singiel zagościł w waszych sercach na jak najdłużej. A jeśli chodzi o takie bardziej długoterminowe marzenia to album, który będzie różnorodny, ale przede wszystkim MÓJ.

Konkurs Rising Star, wyjątkowe przedsięwzięcie Universal Music Polska i TikToka, wystartował na początku sierpnia. Spośród tysięcy zainteresowanych, finalistów wyłonili użytkownicy TikToka oraz jury – Lanberry i Paweł Chodziński (@PizzaPawel) oraz słuchacze Radia ESKA w ramach głosowania na Dziką Kartę. Finałowa gala konkursu, w trakcie której poznaliśmy zwyciężczynię Rising Star, odbyła się 30 września w BeHappy Museum w Warszawie. Wieczór uświetnił szereg atrakcji, w tym m.in. występ zwycięzcy Eurowizji Duncana Laurence’a, reprezentantki Polski na Eurowizji Junior, Sary James, Lanberry, Dody, Michała Szczygła, Carli Fernandes i Luny.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: