Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

Robbie Williams w nowym teledysku „Lost”

Robbie Williams prezentuje teledysk „Lost”

„Lost” pochodzi z wydanego we wrześniu albumu „XXV” Williamsa, świętującego dwudziestopięciolecie solowej kariery artysty.

Poruszający tekst piosenki opowiada o trudnych czasach w życiu Robbiego Williamsa, w których zachowywał się lekkomyślnie. W teledysku artysta wciela się w siebie jako młodego, popełniającego błędy, zachłyśniętego sławą piosenkarza rozmawiającego z nieco starszą wersją siebie, bogatszą o szereg doświadczeń życiowych, której spojrzenie na życie jest już zupełnie inne.

Robbie Williams właśnie zakończył bardzo udaną brytyjską część trasy koncertowej promującej krążek „XXV”, kolejny kamień milowy w błyskotliwej karierze jednego z najbardziej utytułowanych artystów na świecie. Robbie ma na swoim koncie 6 spośród 100 najlepiej sprzedających się albumów w historii Wielkiej Brytanii, sprzedał 80 milionów albumów na całym świecie, jego 14 singli dotarło do pozycji numer 1. Także do niego należy rekord nagród BRIT – 18 to więcej niż zdobył jakikolwiek inny artysta w historii muzyki. Wśród albumów, które wspięły się na pierwsze miejsca w Wielkiej Brytanii są zawierający covery „Swing When You’re Winning”, „The Heavy Entertainment Show” z 2016 roku oraz „The Christmas Present” (2019), z którym Robbie po raz 13 dotarł do miejsca numer 1. Dzięki sukcesowi „XXV” Williams pobił rekord ustanowiony przez Elvisa Presleya jako solisty z największą liczbą albumów nr 1 w Wielkiej Brytanii. Włączając w dorobek Williamsa jego działalność z zespołem Take That, artysta może pochwalić się 18 krążkami na szczytach list przebojów, co daje mi miejsce w pierwszej trójce artystów wszech czasów z największą liczbą numerów 1 w swoim katalogu.

12 marca 2023 artysta wystąpi w Tauron Arenie w Krakowie.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: