Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop

Rosalie. żegna rok mini trasą koncertową

Rosalie. zaprasza na wyjątkową trasę.

Rosalie.SO IDEAL Tour to wyjątkowe, limitowane koncerty, które odbędą się w szczególnych przestrzeniach. Formuła występów będzie różnić się od dotychczasowych przede wszystkim akustycznymi aranżacjami.

Album roku soul, r’n’b, gospel 2020 według kapituły przyznającej Fryderyki, to tylko jeden z dowodów na sukces „IDeal”. Materiał wydany w trudnym okresie, na samym początku pandemii, długo czekał na zaprezentowanie publice. Po dwóch intensywnych letnich sezonach i dosłownie kilku koncertach klubowych, Rosalie. wraca na wyjątkowe występy, które kończą cykl performensów z repertuarem z ostatniego albumu.

Formuła występów będzie różnić się od dotychczasowych przede wszystkim akustycznymi aranżacjami. Dotychczasowy skład koncertowy (Adam Świerczyński – bass, Tymek Krajniak – perkusja, Tomek Sołtys – klawisze) uzupełni gitarzysta Kacper Budziszewski, a występ przyjmie kształt nieskrępowanej aranżacyjnie live session.

Świetny występ Rosalie. w Warszawie już za nami. Teraz pora na:

4.12 – Gdański Teatr Szekspirowski – https://www.facebook.com/events/170389271899767

12.12 – Poznań, Pawilon – https://www.facebook.com/events/3044119809240437

Jeśli chcecie zobaczyć czego możecie się spodziewać, sprawdźcie kolejny wykon z wyjątkowej serii The Circle Live Sessions, podczas której Rosalie. wykonała utwór „Moment”.

Podziel się: