Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

Rosalie. żegna rok mini trasą koncertową

Rosalie. zaprasza na wyjątkową trasę.

Rosalie.SO IDEAL Tour to wyjątkowe, limitowane koncerty, które odbędą się w szczególnych przestrzeniach. Formuła występów będzie różnić się od dotychczasowych przede wszystkim akustycznymi aranżacjami.

Album roku soul, r’n’b, gospel 2020 według kapituły przyznającej Fryderyki, to tylko jeden z dowodów na sukces „IDeal”. Materiał wydany w trudnym okresie, na samym początku pandemii, długo czekał na zaprezentowanie publice. Po dwóch intensywnych letnich sezonach i dosłownie kilku koncertach klubowych, Rosalie. wraca na wyjątkowe występy, które kończą cykl performensów z repertuarem z ostatniego albumu.

Formuła występów będzie różnić się od dotychczasowych przede wszystkim akustycznymi aranżacjami. Dotychczasowy skład koncertowy (Adam Świerczyński – bass, Tymek Krajniak – perkusja, Tomek Sołtys – klawisze) uzupełni gitarzysta Kacper Budziszewski, a występ przyjmie kształt nieskrępowanej aranżacyjnie live session.

Świetny występ Rosalie. w Warszawie już za nami. Teraz pora na:

4.12 – Gdański Teatr Szekspirowski – https://www.facebook.com/events/170389271899767

12.12 – Poznań, Pawilon – https://www.facebook.com/events/3044119809240437

Jeśli chcecie zobaczyć czego możecie się spodziewać, sprawdźcie kolejny wykon z wyjątkowej serii The Circle Live Sessions, podczas której Rosalie. wykonała utwór „Moment”.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: