Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

Sabrina Carpenter – nowa piękna piosenka w klimacie lat 90

Sabrina Carpenter otwiera kolejny rozdział w swojej karierze, prezentując nowy singiel „Skinny Dipping”.

Piękna Sabrina – wokalistka, autorka piosenek, aktorka, projektantka i producentka tym razem postawiła na subtelne brzmienie, akustyczną gitarę i niebanalną dialogową formę tekstu. Klimat jak z najlepszych popowych przebojów z lat 90.  W finale klipu pojawia się pewna niespodzianka… 

– Pewnego dnia, kiedy będziemy starsi, spojrzymy na nasze złe doświadczenia z innej perspektywy i może wtedy nie będzie to wyglądać tak źle i uwierzymy, że życie prowadzi nas dokładnie tam, gdzie powinniśmy być – tłumaczy znaczenie piosenki Carpenter.

Sabrina Carpenter

Sabrina Carpenter to wokalistka, kompozytorka, aktorka, projektantka, producentka i fashionistka. Zyskała światowy rozgłos za sprawą serialu „Dziewczyna poznaje świat”, a następnie filmu „Nienawiść, którą dajesz”. W 2019 wystąpiła w filmie „The Short History of the Long Road”, który miał swoją światową premierę na Tribeca Film Festival i zapewnił Sabrinie nagrodę jury na 2019 SCAD Savannah Film Festival.

Niedawno Sabrina zagrała główną rolę oraz znalazła się w gronie producentów wykonawczych „Wytańcz to” („Work It”) Netflixa, pojawiła się także w filmie „Chmury” („Clouds”) Justina Baldoniego. W marcu 2020 zadebiutowała na deskach Broadwayu w produkcji „Wredne dziewczyny” („Mean Girls”). Netflix zaangażował Sabrinę do nowej musicalowej wersji „Alicji w Krainie Czarów”.

Singlowi towarzyszy pomysłowy teledysk. Za reżyserię klipu odpowiada Amber Park. Współautorami piosenki są natomiast JP Saxe i Julia Michaels.

„Skinny Dipping” to następca przeboju „Skin”, który zgromadził 92,5 miliona streamów na Spotify i ponad 22 miliony odsłon a na YouTube. W chwili premiery piosenka zdominowała internet, w tym Twitter, i zachwyciła dziennikarzy. Obecnie gwiazda pracuje nad nową płytą – pierwszą w barwach Island Records.

Na muzyczny dorobek Sabriny Carpenter składają się takie single jak „Thumbs”, „Sue Me” czy „Why” oraz albumy „Singular: Act I” i „Singular: Act II”.

– Warto obserwować rodzącą się muzyczną tożsamość Sabriny Carpenter – napisali dziennikarze „TIME”.

„V Magazine” dodało:

– Z dwoma udanymi albumami pop na koncie oraz mocnymi społecznymi komentarzami, Carpenter ma karierę znacznie dojrzalszą niż niektóre jej koleżanki wylansowane przez Disneya.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: