Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

Sam Smith i Madonna w duecie! Posłuchaj.

Sam Smith i Madonna razem w wybuchowym duecie. To ich pierwsze spotkanie w studiu nagraniowym, które zaowocowało utworem „Vulgar”.

W lutym tego roku Madonna zapowiadała najbardziej dyskutowane wystąpienie na ceremonii Grammy: Sama Smitha. Królowa popu zapytała: „Czy jesteście gotowi na nieco kontrowersji?” Następnie wygłosiła poruszające przemówienie: „Jeśli mówią, że szokujecie, wywołujecie skandale, sprawiacie problemy, prowokujecie lub jesteście niebezpieczni, zdecydowanie jesteście na właściwej drodze. To właśnie dlatego mówią o was”.

Dzień po ceremonii, Sam i Madonna udali się do studia nagraniowego z Grammy w ręku, aby stworzyć zupełnie nowy, nie do odparcia duet – utwór „Vulgar”.

Za produkcję singla, który stworzony jest dosłownie dla klubów, odpowiadają ILYA (MXM Productions), Cirkut, Ryan Tedder, Omer Fedi, Jimmy Napes oraz producentka i inżynierka wokali Sama i Madonny – Lauren D’elia. Rezultatem jest „Vulgar” – bezwstydnym, odważnym utworem, który oddaje hołd każdemu słowu, które padło w przemówieniu Madonny przed występem Sama Smitha.

„Vulgar” to wyjątkowe brzmienie dwóch artystów, którzy łączą się w „dzikości”. Spotkanie niezwykłych umysłów, chwytliwe melodie i estetyka wzbogaconą o wschodnie smyczki, wzmocniona niesamowitym basem. To dwuipółminutowe stanowcze odrzucenie represji oraz zdecydowane żądanie szacunku. Rewolucja „Vulgar” rozpoczyna się tutaj. Słodka jak banana split.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: