Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

Sam Smith i Summer Walker – niezwykły duet w pięknej balladzie

Sam Smith – angielski popowy gwiazdor, nagrał piosenkę do kinowej adaptacji musicalu „Drogi Evanie Hansenie”. W „You Will Be Found” artyście towarzyszy amerykańska wokalistka R&B, Summer Walker.

W utworze „You Will Be Found” poza głosami wokalistów, słyszymy delikatne akustyczne dźwięki i zwiewne smyczki, a cały numer wzbogacono gospelowymi chórkami.

Utwór niesie pozytywne przesłanie, nadzieję i inspirację. Duet nagrany przez Sama Smitha i Summer Walker stanowi nową wersję piosenki, którą w oryginalnym musicalu wykonał Ben Platt.

„You Will Be Found” to następca singla „The Anonymous Ones”, który na soundtrack do filmu „Drogi Evanie Hansenie” nagrała SZA.

Na ścieżce muzycznej usłyszymy również utwory w wykonaniu takich artystów jak Carrie Underwood, Dan + Shay, FINNEAS i Tori Kelly.

Na soundtrack trafią również dwie oryginalne kompozycje autorstwa Benji Paska i Justina Paula: „A Little Closer” wykonane przez Coltona Ryana oraz „The Anonymous Ones” zaśpiewane przez Amandlę Stenberg, która napisała tekst i muzykę wspólnie z Paskiem i Paulem. Na płycie znajdzie się 16 piosenek zapisanych przez kompozytorów nagrodzonych Oscarem, Grammy i Tony.

Płyta jest już dostępna.

Musical „Drogi Evanie Hansenie” zadebiutował na Broadwayu w grudniu 2016 i stał się fenomenem definiującym całe pokolenie. Muzyczny spektakl otrzymał sześć nagród Tony, w tym w kategorii Najlepszy musical i dla Bena Platta za Najlepszą rolę główną w musicalu. Album nagrany przez obsadę otrzymał Grammy.

W filmie Ben Platt powraca do roli Evana Hansena, czyli pełnego lęków licealisty, który szuka zrozumienia i poczucia przynależności w okrutnych i chaotycznych czasach mediów społecznościowych.

Za reżyserie odpowiada uznany reżyser Stephen Chbosky („Charlie”, „Cudowny chłopak”), autorem scenariusza jest laureat Tony Steven Levenson, a muzykę skomponowali Pasek i Paul. W filmie, poza Plattem, pojawiają się Amy Adams, Julianne Moore, Kaitlyn Dever, Amandla Stenberg, Colton Ryan, Nik Dodani i Danny Pino. Producentami filmu są Marc Platt i Adam Siegel, a producentami wykonawczymi Steven Levenson, Benj Pasek, Justin Paul, Michael Bederman i Stacey Mindich.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: