Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

Sara James z pierwszym autorskim utworem na Święta

Sara James – reprezentantka Polski w konkursie Eurowizji Junior 2021 opublikowała świąteczną EP pt. „Jak co roku”. Poza coverami, na wydawnictwie znalazł się również pierwszy autorski utwór Sary.

Sara James nie może narzekać na nudę. Niedawno wygrała preselekcje do konkursu Eurowizji Junior 2021 z utworem „Somebody” i została reprezentantką Polski w tym prestiżowym konkursie, więc pracy i przygotowań co nie miara. Mimo to znalazła czas na zaskoczenie swoich fanów specjalnym, muzycznym prezentem świątecznym.

Już teraz we wszystkich serwisach streamingowych posłuchać można specjalnej EP-ki „Jak co roku”, na której znajduje się m.in. autorski, tytułowy utwór Sary.

Sara James pracowała nad piosenką z Igorem Herbutem, Karoliną Kozak oraz Duitem. Ponadto na wydawnictwo trafiły covery świątecznych klasyków, w tym m.in. „Rockin’ Around The Christmas Tree”.

Wokalistka za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych poinformowała, że do utworu „Jak co roku” opublikowany zostanie teledysk – premiera wkrótce!

Teledysk Sary James do tego utworu „Somebody” osiągnął wynik niemal 1,5 miliona wyświetleń w serwisie YouTube i jest najpopularniejszym tegorocznym teledyskiem spośród wszystkich konkursowych piosenek Eurowizji Junior.

Finał JESC 2021 za miesiąc, 19 grudnia w Paryżu!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: