Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

Sarsa wraca do korzeni w zupełnie nowym materiale

„Przyspieszam” to tytuł nowego singla Sarsy. Utwór jest zapowiedzią kolejnego albumu artystki i powrotem do jej muzycznych korzeni.

Sarsa znowu zaskakuje. Po niespełna dwóch latach powraca w zupełnie nowej odsłonie i z nowym materiałem muzycznym.

We współpracy z Marcinem Borsem, Pawłem Smakulskim oraz Jackiem 'Budyniem’ Szymkiewiczem, tym razem zaskakuje połączeniem nostalgiczno-refleksyjnej muzyki z poetyckimi tekstami.

sarsa
fot. Piotr Porębski / Universal Music Polska

Pierwszym singlem zwiastującym nowy materiał jest magiczny wręcz utwór „Przyspieszam”.

Ten utwór to intymna opowieść o „przebudzeniu”, która porusza swoją autentycznością. Sarsa szukała inspiracji w naturze, częste leśne spacery pozwoliły jej zwrócić się do siebie. Widać to dokładnie w pięknym animowanym teledysku.

Sarsa to nie tylko wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów ale przede wszystkim nietuzinkowa osobowość, której twórczość niezmiennie wyróżnia się na polskim rynku muzycznym.

Teledyski do jej utworów mają ponad 200 milionów wyświetleń.

Od czasu Platynowego debiutu z albumem „Zapomnij mi” jej utwory wciąż otrzymują nagrody za sprzedaż i odsłuchania – jej ostatnie single pokryły się potrójną platyną („Zakryj”) i podwójną platyną („Tęskno mi”).

Pierwsze kroki stawiała na scenie alternatywnej. Wspólnie z zespołem Fluktua zwróciła wtedy uwagę dziennikarzy. 

Od tamtej pory obserwujemy ewolucję muzyczną artystki, a jej osobliwa barwa głosu wciąż intryguje poszerzając grono odbiorców jej muzyki. Nowym singlem zatacza krąg i powraca do korzeni.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: