Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

Shania Twain powraca po latach w zupełnie nowym singlu!

Pamiętacie  takie numery jak ” That Don’t Impress Me Much” czy „Man! I Feel Like A Woman”?

Legenda country Shania Twain powraca w zupełnie nowym singlu!

Pięciokrotna zdobywczyni nagrody Grammy, najlepiej sprzedająca się artystka w historii muzyki country i żywa legenda, Shania Twain, prezentuje swój pierwszy nowy singiel od 2017 roku, „Waking Up Dreaming”.

Premierze towarzyszy teledysk, który wyreżyserował Isaac Rentz.

„Waking Up Dreaming” to pierwsze wydawnictwo Shanii od pięciu lat. Jej ostatni album „Now” (2017) został doceniony przez krytyków oraz publiczność — zajął 1. miejsce na listach Billboard Top 200 i Top Country Albums Chart.

Nowy singiel jest następstwem przebojowego filmu dokumentalnego „Not Just A Girl”, wyprodukowanym przez Mercury Studios i wyreżyserowanym przez Jossa Crowleya. Aby uczcić premierę dostępnego w serwisie Netflix filmu, Shania wydała składankę „Not Just A Girl (The Highlights)”.

Międzynarodowa gwiazda, pięciokrotnie nagradzana Grammy Shania Twain wydała pięć albumów, które łącznie sprzedały się w nakładzie przekraczającym 100 mln egzemplarzy, co czyni z Kanadyjki jedną z najbardziej dochodowych gwiazd country na świecie. Do największych przebojów artystki należą „Any Man of Mine”, „That Don’t Impress Me Much”, „You’re Still the One” oraz „Man! I Feel Like A Woman”. Shania ma na koncie trzy diamentowe albumy.

Pierwszy od 15 lat album Twain, „NOW”, został wydany we wrześniu 2017 roku i zadebiutował na 1. miejscu na kilku największych rynkach. Obecnie Shania występuje na swojej drugiej rezydenturze w Las Vegas „Let’s Go!”. Dwuletnia rezydentura w Zappos Theater w Planet Hollywood Resort & Casino rozpoczęła się wyprzedanym show i wciąż przyciąga tłumy.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: