Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Rock / Metal

Slash z Konspiratorami prezentuje nowy klip i zapowiada krążek LIVE

Slash z Konspiratorami opublikowali właśnie swoje nowe video do utworu „April Fool” oraz zapowiadają premierę płyty koncertowej na podwójnym winylu.

SLASH FT. MYLES KENNEDY & THE CONSPIRATORS, (SMKC) niedawno zakończyli amerykańską, wyprzedaną do ostatniego miejsca trasę “The River Is Rising”, która promowała ostatni album zespołu, “4”.

Teraz grupa opublikowała oficjalny teledysk do swojego kolejnego singla, “April Fool”, który został nagrany na żywo podczas wiosennej trasy.

“Mam wiele nagrań “April Fool” z prób. Nagrywając nie wiedziałem, gdzie to pójdzie i chociaż zajęło mi to trochę czasu, to finalnie numer ma fajny riff” – mówi SLASH. “Piosenka tak naprawdę wyklarowała się jako całość, kiedy weszliśmy do studia i jest to jeden z tych utworów, na które zdecydowanie wpływ miał Dave Cobb. W demo brakowało kluczowych elementów, jeśli chodzi o aranżację, a on po prostu powiedział: ‘Łączymy to tutaj. . .’ Pomyślałem: ‘Tak, to dobry pomysł!’ [śmiech] Czasami po prostu potrzebujesz drugiej osoby, której możesz muzycznie zaufać. A jeśli ktoś ma dobry pomysł, warto go po prostu wypróbować. ”

MYLES KENNEDY: “To jeden z moich ulubionych numerów. Naprawdę zabawny utwór. Tekst jest o graniu i kiedy w końcu zdajesz sobie sprawę, że masz dość i decydujesz się na ostatni śmiech. To wtedy wers ‘I guess the jokes’ on you’ ma swoje zastosowanie. A Dave pobrudził sobie tutaj ręce. Zrobił kilka poprawek i nagle okazało się, że jest o wiele lepiej! Byliśmy naprawdę, naprawdę, zadowoleni z wyniku.”

Singiel “April Fool” jest kolejnym radiowym hitem po numerze “The River Is Rising”, który zajął 7 miejsce na liście Active Rock Charts. SMKC wykonał “The River Is Rising” na żywo w programie Jimmy Kimmel Live! 

Slash wraz z Konspiratorami z okazji Records Store Day wyda także “Live At Studios 60”- pierwszy podwójny LP live – na którym zespół wykonuje cała płytę “4” + 4 inne kompozycje: “You’re A Lie”, “World On Fire”, “Anastasia” i “Driving Rain”

Wydawnictwo to ukaże się 18 czerwca 2022. Ekskluzywne podwójne LP SMKC “Live At Studios 60” zostało nagrane na żywo w Los Angeles w Studios 60 i dostępne będzie w limitowanym nakładzie 2250 egzemplarzy.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: