Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Rap / HipHop

Sobel: płyta „Pułapka na motyle” diamentowa!

Sobel ma powody do świętowania – „Pułapka na motyle” diamentowa!

Sobel szturmem podbił playlisty radiowe, zdobył ponad dwa miliony słuchaczy na Spotify, ze swoją trasą koncertową zjeździł w minione wakacje całą Polskę, a dziś do pasma sukcesów może dodać kolejny – jego debiutancki album „Pułapka na motyle”, wydany nakładem Def Jam Recordings Poland otrzymał status diamentowej płyty.

“Debiut ten to przedstawienie nie tylko pasji Szymona do muzyki, lecz także lekkości zabawy formą. Nikt nie narzuca ram, w które autor „Imprezy” ma się wpasować, więc tym ciekawsza zapowiada się eksploracja materiału.”

Tak w dniu premiery pisano o albumie, który promowany był przebojami takimi jak „Bandyta” czy „Fiołkowe pole”. W listopadzie na rynku ukazała się edycja Deluxe płyty na której zawarty był nagrany w duecie z sanah przebój „Cześć, jak się masz.”

O swoim, diamentowym już, albumie sam Sobel mówł tak:

„Tytuł to metafora, w której pułapką jest umysł, a myślami motyle, mogące reprezentować również stany emocjonalne, które zostały w mojej głowie na stałe po przeżyciu konkretnych rzeczy, bez znaczenia jak długi czas minął od zdarzenia”.

Posłuchaj płyty:

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: