Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Rock / Metal

STRACHY NA LACHY: teledysk do numeru „SZNURY AUT”- ZOBACZ KONIECZNIE!

Album „Piekło” – najnowszy album studyjny zespołu Strachy na Lachy zyskał właśnie efektowną oprawę w postaci teledysku do utworu „Sznury aut”.

Ten kawałek fani przyjęli szczególnie gorąco!
Teledysk ilustruje jeden z popularniejszych utworów z ostatniej płyty, która ukazała się miesiąc temu, po czteroletniej przerwie, i niemal natychmiast zyskała status Złotej Płyty. To trzeci już wideoklip promujący album i także tym razem reżyserią zajął się Sławek Pietrzak – autor wielu teledysków Strachów. Część zdjęć powstała podczas koncertu formacji w warszawskim klubie Palladium.

Teledysk promuje nie tylko nowy album Strachów na Lachy ale także trasę koncertową kapeli. Przed nami bowiem występy w wielu miastach, między innymi:  Krakowie (12.11), Rzeszowie (13.11), Gdańsku (19.11), Wrocławiu (26.11) i Koninie (27.11).

piekło strachy na lachy„Piekło” to pierwszy od kilku lat album studyjny Strachów na Lachy, jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich zespołów rockowych. Grabaż i jego formacja na nowym wydawnictwie sięgają do elektronicznych inspiracji, ciekawych brzmień i intrygujących rytmów. Nie zabrakło także poetyckich, pełnych subtelności tekstów, które stanowią znak firmowy zespołu.
Album to nowa jakość w muzyce Strachów na Lachy, również za sprawą producentów – Sławka Pietrzaka i Andrzeja Iziego Izdebskiego, współpracującego także z Ralphem Kaminskim.

Strachy Na Lachy to formacja powołana w 2001 roku przez Grabaża i Kozaka, założycieli Pidżamy Porno. Pierwszy skład uzupełnili basista Longin Bartkowiak, perkusista Rafał Kuzyn Piotrowiak i gitarzysta Mariusz Nalepa.

GrabażW 2003 roku grupa podpisała kontrakt płytowy z niezależną firmą płytową SP Records. Od tamtej pory formacja wydała kilka albumów – każdy z nich uzyskał status Złotej lub Platynowej Płyty, a lider formacji, Krzysztof Grabaż Grabowski, uhonorowany został Paszportem Polityki.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: