Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

Summer Walker: nareszcie nowy album

Summer Walker zaprezentowała swój drugi album „Still Over It”.

W sklepach muzycznych i serwisach cyfrowych pojawił się nowy album Summer Walker „Still Over It”.

Na krążku pojawili się znakomici goście, między innymi Ciara, Cardi B, Lil Durk i wielu innych.

Na „Still Over It” Summer Walker trafiło 20 utworów, w tym „Bitter” z narracją Cardi B i „Ciara’s Prayer” z narracją ikony R&B Ciary. Na imponującej trackliście znaleźli się także JT (City Girls), SZA, Lil Durk, Pharrell Williams i Omarion.

Summer Walker ma niesamowitą zdolność do pisania surowych, mrocznych tekstów i ubierania ich w delikatne melodie. Za sprawą tego połączenia artystka zyskała rozgłos na całym świecie. Główny singiel promujący „Still Over It”, „Ex For A Reason” z JT, jeszcze przed premierą zdążył zgromadzić 11 mln streamów w samych Stanach i dotarł do 6. miejsca Billboard’s Hot R&B Songs chart – to już 14. obecność artystki w top 10 tego zestawienia.

Miesiąc przed premierą „Still Over It”, Summer Walker rozpoczęła kampanię promocyjną, w ramach której fani mogli odsłuchać przedpremierowo materiał w różnych miejscach w Stanach. Ostatnie listening party, dzień przed premierą wydawnictwa, odbył się w Atlanta University Center dla studentek Spelman College oraz Clark Atlanta University.

Debiut płytowy Summer, „Over It”, ukazał się w 2019 roku i spędził 108 tygodni na liście Billboard 200 oraz 14 tygodni na szczycie Billboard’s Top R&B Albums Chart. Do dziś wydawnictwo zgromadziłi ponad 3,7 miliarda streamów w samych Stanach. W lipcu 2020 pochodząca z Atlanty artystka wydała EP-kę „Life on Earth”, która zadebiutowała na 8. miejscu Billboard 200.

Summer Walker gościła na okładkach magazynów „Rolling Stone” i „Billboard”, ma także na koncie szereg nagród, w tym Soul Train, iHeart Music i Billboard Music Award. Artystka jest właścicielką labelu Ghetto Earth Recoreds, który współpracuje na zasadzie joint venture z Interscope Records, wydaje m.in. NO1-NOAH.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: