Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Rap / HipHop Rock / Metal

T.Love gości Sokoła: „Tutto Bene”

T.Love ma już czwarty singiel wycięty ze świetnego albumu „Hau! Hau!”.

Utwór „Tutto Bene”, nagrany z gościnnym udziałem legendy polskiego hip-hopu Sokoła, ma hip hopowy beat i pętlę rytmiczną.

Kiedy Janek Benedek pokazał mi szkic piosenki, pomyślałem, że powinniśmy tu zaprosić rapera. Zadzwoniłem do Sokola, bo się znamy 10 lat i bardzo lubimy i szanujemy. Wojtek napisał świetny tekst do swojej części i wyszło zajebiście. To jeden z moich ulubionych numerów z „Hau! Hau!”. – Muniek

Zespół T.Love po 6 latach zawieszenia reaktywował się w historycznym składzie: Muniek Staszczyk (wokale, teksty), Janek Benedek (gitary, kompozycje, produkcja muzyczna), Jacek Perkowski (gitary), Paweł Nazimek (bas) i Sidney Polak (perkusja).

Zobacz T.Love z Sokołem w warszawskiej Stodole:

22 kwietnia T.Love wrócili z nowym albumem „Hau! Hau!”, który jest strzałem za 10 punktów! Z dziesięcioma impresjami Muńka powstałymi do kompozycji Janka, ze społeczno-politycznym drugim dnem ale przede wszystkim z pro-ludzkim przesłaniem, w otwierającym album utworem „Ja Ciebie kocham” ! Brzmi znajomo, prawda? Fani bandu od razu załapią. Bo Muniek & T.LOVE się nie zmieniają, jedynie poddają muzycznemu, nieco nowocześniejszemu podrasowaniu, co wychodzi im tylko podwójnie na dobre – wierni fani mają co lubią, nowi coś znanego we współczesnym wydaniu.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: