Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Rock / Metal

T.Love zapowiada „Deszcz”

T.Love prezentuje singiel i teledysk promujący album „Hau! Hau!” –  zatytułowany „Deszcz”

– Myślę, że to kawałek mega aktualny. Dotyczy manipulacji medialnej, która w dobie wojny realnej, informacyjnej i szczepionkowej jest wręcz monstrualną i zabójczą jak najgorszy virus. Teledysk jest w klimacie lekkiego dystansu, pełny poczucia humoru, ale i fajnej, delikatnej łobuzerki – powiedział nam Muniek, wokalista i lider T.Love.

Teledysk wymyśliła i zrealizowała Dominika „Śliwka” Cierplikowaska, fantastyczna artystka, która ma na swoim koncie wiele prac graficznych, jak i teledysków, m.in. Martyny Jakubowicz czy Jaromira Nohavicy.

– Ta z pozoru prosta, dziecięca i kolorowa historia ma pokazać gorzką rzeczywistość jaką my dorośli zgotowaliśmy najmłodszym. Rzeczywistość pełną różnych prawd (tylko która i czyja jest właściwa?), zaśmieconej fake newsami. Czując bunt i niezgodę, Franek postanawia coś zmienić. Razem z grupą przyjaciół zakłada band, który wyśpiewa co o tym wszystkim myślą. Ich salą koncertową będzie warszawska ulica… Zrobią to wykorzystując tylko własne zasoby i bardzo po dziecięcemu, ale to co dziecięce jest prawdziwe i szczere, a prawdy nie ma w żadnej TV. Chciałabym, aby utwór i jego warstwa tekstowa w połączeniu z moim obrazem, sprawiły, że nabierzemy większego dystansu do tego co serwują nam media, umieli patrzeć krytycznie, jak dzieci, a w tym wszystkim zobaczyli, że będąc ponad podziałami naszą największą wartością jest przyjaźń – mówi reżyserka Dominika Cierplikowska

Utwór pochodzi z albumu T. Love „Hau! Hau!”

Wyjątkowe koncerty T.LOVE na 40-lecie z udziałem gości specjalnych!

40-lecie aktywności scenicznej, 30-lecie wydania płyty “King”, doskonale przyjęta najnowsza płyta, nagrana w reaktywowanym składzie, oraz jubileuszowe koncerty z udziałem wyjątkowych gości specjalnych. Legendarna grupa T.LOVE jesienią tego roku zagra w Łodzi, Wrocławiu, Warszawie, Krakowie oraz Toruniu. Zdobądź bilet i świętuj razem z załogą Muńka Staszczyka huczny jubileusz!

T.Love
fot. Jacek Poremba

T.Love – 40 urodziny zespołu + goście specjalni:

● 10 listopada – Klub Wytwórnia, Łódź (gość specjalny: Grabaż)

● 11 listopada – Centrum Koncertowe A2, Wrocław (gość specjalny: Kasia Lins)

● 19 listopada – Klub Stodoła, Warszawa (support: Komety, gość specjalny: Pablopavo, Tomasz Organek)

● 23 listopada – Klub Studio, Kraków (gość specjalny: Wojciech Waglewski)

● 25 listopada – Od Nowa, Toruń (gość specjalny: ogłoszenie wkrótce!)

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: