Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Rock / Metal

The Killers po raz siódmy na pierwszym miejscu list sprzedaży

„Pressure Machine” – najnowszy album grupy The Killers  trafił na sam szczyt list sprzedaży w Wielkiej Brytanii. Siódmy już album zespołu jest także siódmym krążkiem, który zajął tak najwyższą lokatę na wyspach. To także siódmy album zespołu, który znalazł się w top 10 zestawienia najpopularniejszych albumów w Stanach Zjednoczonych.
Ostatni album Killersów jest najbardziej refleksyjny, emocjonalny i kameralny ze wszystkich dotąd wydanych płyt.
„Pressure Machine” to następca wydanego rok temu albumu „Imploding The Machine”. Oba krążki zostały wyprodukowane przez Shawna Everetta oraz Jonathana Rado (Foxygen).

Kiedy pandemia COVID-19 zamknęła jakiekolwiek możliwości koncertowania oraz promowania albumu „Imploding The Mirage”, jak wspomina Brandon Flowers: – …wszystko się zatrzymało. I był to pierwszy raz od bardzo dawna, kiedy zetknąłem się z ciszą. Z tej ciszy powstał zalążek nowego albumu, pełnego piosenek, które w innych warunkach byłyby zbyt ciche i przeszłyby bez echa obok typowych dla The Killers głośnych numerów.

the killers

Od czasu debiutu w 2004 albumem „Hot Fuss”, The Killers sprzedali niemal 30 mln egzemplarzy płyt na całym świecie oraz występowali w ponad 50 krajach na sześciu kontynentach.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: