Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

Tokio Hotel z koszmarami

Tokio Hotel – legendarny już niemiecki zespół powraca z najnowszym singlem „Here Comes the Night”. Okazuje się, że Tokio Hotel mają obecnie wiele powodów do świętowania.


Ich współpraca przy „White Lies” z VIZE osiągnęła złoto w Niemczech, Austrii i Szwajcarii z ponad 200 tysiącami sprzedanych egzemplarzy.

Ponadto bliźniacy i członkowie zespołu, Bill i Tom, właśnie uruchomili swój podcast Spotify Original „Kaulitz Hills – Senf aus Hollywood”, w którym ponownie prezentują się swoim słuchaczom z zupełnie nowej strony. Mimo wszystko, wciąż mają wystarczająco dużo czasu na nową muzykę. Teraz prezentują swój singiel „Here Comes the Night”. To piosenka o nocy i skomplikowanym uczuciach, jakie jej towarzyszą. Emocjonalny rollercoaster opowiada o ciemnej stronie nocy, ale także o pięknych chwilach, jakie niesie ze sobą tajemnicza ciemność i samotność.

„Napisaliśmy tę piosenkę o moich zmaganiach z koszmarami i o tym, jak czasami boję się zasnąć, ponieważ nigdy nie wiem, z czym będę musiał się zmierzyć w snach”, mówi Bill. „Zdarza się, że miesiącami miewam najstraszniejsze koszmary i wydaje mi się, że nigdy się nie skończą. Jednocześnie fascynuje mnie noc i uwielbiam, gdy zapada zmrok. Jest w tym coś niebezpiecznego i ekscytującego”.

tokio hotel

Tokio Hotel wracają do swoich korzeni w „Here Comes the Night” z głośnymi gitarowymi riffami, umiejętnie łącząc charakterystyczne brzmienie zespołu z duchem epoki. Syntezatory basowe spotykają się z ciepłymi podkładkami z lat osiemdziesiątych i krystalicznie czystą produkcją popu sprawiając, że piosenka jest idealną ścieżką dźwiękową na mroczne godziny.

Utworowi towarzyszy teledysk z tekstem piosenki wykonany przy pomocy fanów, którzy wysłali odręcznie napisane linijki. W ten sposób każdy fan ma swój moment w „Here Comes the Night”.


Zespół Tokio Hotel zmuszony był przełożyć trasę Beyond the World Tour z powodu pandemii na kwiecień 2022 roku. Muzycy odwiedzą Polskę 14 maja podczas koncertu w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: