Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

!hot Newsy Pop / Dance

Waima, Bambi i LukS z mocną premierą – to może być wakacyjny hit!

Waima, Bambi i LukS z nowym numerem: „Chwile”

Na takie „Chwile” czeka chyba każdy słuchacz nowej fali rapu. Waima, Bambi i LukS serwują fanom energetyczną bombę, która z pewnością narobi sporo zamieszania na scenie. Singiel jest już dostępny w serwisach streamingowych, a teledysk do niego można obejrzeć tutaj:

To pracowity czas dla Waimy, który w tym miesiącu skończył dopiero 19 lat, a w ubiegłym napisał egzaminy maturalne. Zanim to nastąpiło, raper zapowiedział swój debiutancki album „CAMELEO” i rozpoczął współpracę z Sony Music Entertainment Poland. Chwilę później do sieci trafił pierwszy singiel promujący to wydawnictwo – opatrzony futurystycznym teledyskiem „HOTLINE”.

Przy drugim singlu Waima postawił na trio, w którym wsparli go Bambi i LukS. Wspólny utwór dwojga artystów z tego grona był kwestią czasu – Waima i Bambi mieli już zresztą okazję wykonać go na żywo, co tylko rozbudziło apetyty ich fanów. „Chwile” są bowiem kawałkiem modelowo wpisującym się w trendy panujące obecnie na rapowej scenie. Tłem dla nasyconego autotune’em, melodyjnego, wykonywanego na dwa głosy refrenu jest rage’owy bit, który w partii Bambi płynnie przechodzi w popularny jersey club. Ta mieszanka sprawia, że można z przekonaniem stawiać „Chwile” w roli pretendenta do tytułu „trapowy singiel lata 2023”.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: