Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Pop / Dance

Wielki koncert na 25-lecie Fundacji Polsat w Rybniku. Kto wystąpi?

Już w najbliższą niedzielę (12 września) w Rybniku odbędzie się wielki koncert „Fundacja Polsat 25 lat. Jesteśmy dla dzieci”. 

Na scenie zobaczymy takie gwiazdy jak: Cleo, Magda Bereda, Enej, Viki Gabor, Grubson, Dawid Kwiatkowski, Natalia Nykiel, Kasia Mosek, Grott Orkiestra, Sławomir, Antek Smykiewicz, Michał Szpak, Sound’n’Grace oraz Roxie Węgiel 

Transmisja rozpocznie się w Polsacie o godz. 15:40.

Koncert „Fundacja Polsat 25 lat. Jesteśmy dla dzieci” dedykujemy wszystkim wspaniałym rodzicom, którzy z takim poświeceniem zajmują się dzień i noc swoimi chorymi dziećmi i z całych sił walczą o ich zdrowie i życie. To impreza także dla wszystkich dzieci zgromadzonych przed telewizorami i na placu w Rybniku. – czytamy na stronach Polsatu.

Usłyszymy piosenki, które kochają zarówno najmłodsi, jak i dorośli.

 

– Te koncerty to już nasza tradycja. Radość na twarzy dzieci jest dla nas najważniejsza, nie tylko gdy powracają do zdrowia, ale także, a może przede wszystkim, na co dzień gdy mogą bawić się, spędzać czas z rówieśnikami i rodzicami, chociażby podczas wyjątkowych koncertów, jak ten który będzie miał miejsce w najbliższą niedzielę – mówi Krystyna Aldridge-Holc, Prezes Fundacji Polsat.

W roli prowadzących Krzysztof Ibisz i Adam Zdrójkowski.

źródło: Polsat
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: