Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Rap / HipHop

Żabson: płyta „Ostatni Ziomal” i klip „Supersize”

Żabson z premierą płyty „Ostatni Ziomal” i teledyskiem do „Supersize”

„Ostatni Ziomal” – to trzeci, a zarazem ostatni z Ziomalskiej trylogii album Żabsona. Podsumowuje on drogę, którą przeszedł artysta, nie tylko jako raper, ale także jako człowiek. Album, który nie pozostawi złudzeń i wyróżni się na tle tego co ostatnio słyszeliście. Niezwykle szczery, emocjonalny i mocny krążek, zamykający pewien etap kariery Ziomala.

Na płycie pojawia się plejada mocnych nazwisk.

Żabson albumem „Ostatni Ziomal” gruntuje silną pozycję na polskiej scenie rap. Przekrój stylistyczny utworów zaskakuje i jest jednocześnie popisem umiejętności rapera, któremu jako artyście udało się stworzyć dzieło spójne i kompletne. To jedna z najdynamiczniej prezentowanych i promowanych płyt w dorobku muzyka. Album zapowiadały single: „Nie mam czasu na wakacje”, „Nie z tego świata”, „Przynajmniej nie kłamię”, „Sidehoe” feat. Bedoes 2115, „Hop” feat. OKI, „Kocham Cię” feat. god.wifi oraz najbardziej osobisty „Tato”.

To jednak nie koniec – Żabson na dzień premiery przygotował jeszcze jedną niespodziankę – teledysk do singla „Supersize” z gościnnym udziałem Kronkel Doma.

Za utrzymane w streetowo – trapowym klimacie video odpowiada god.wifi. Warto sięgnąć po tę płytę nie tylko ze względu na zróżnicowanie singli – pozostałe utwory w dużej mierze mogą wskazywać kierunek, w którym będą podążały trendy na europejskiej scenie rapowej. Dobrym przykładem jest tu chociażby utwór „Tesla Sport Carbon” utrzymany w stylistyce Phonk.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: