Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

Newsy Rock / Metal

Zeal & Ardor: nowy numer „Götterdämmerung”, płyta wkrótce

Zeal & Ardor  – szwajcarscy alchemicy, przed miesiącem ogłosili swój nowy album “Zeal & Ardor”, który ukaże się 11 lutego 2022 roku nakładem wytwórni MVKA. Teraz prezentują nowy numer “Götterdämmerung”.

Frontman Manuel Gagneux o nowym utworze  mówi tak:

„’Götterdämmerung’ to nasz najbardziej surowy utwór. Żadnych sztuczek, ozdobników, żadnego rozpraszania, po prostu wściekłość. Większość z tego utworu wykonana jest w języku niemieckim, co przykuwa uwagę i zwiastuje nadejście nowej perspektywy. To jest Götterdämmerung”


Na album składa się 14 kompozycji:

– z każdego poru syczy i sączy się uzasadniona wściekłość – ale to jeszcze nie jest bezlitosna muzyczna chłosta – pisze wydawca.

Dzieło zostało nagrane przez Marca Obrista i Manuela Gagneux w Hutch Sounds, a zmiksowane i zmasterowane przez Willa Putneya w Graphic Nature Audio. Wszystkie piosenki zostały napisane i wykonane (z wyjątkiem perkusji) przez wielojęzycznego frontmana Gagneux, z kilkoma niemieckimi tekstami przemieszanymi z językiem angielskim.

Wcześniej tego lata awangardowi ekstremiści udostępnili niepokojący, złowieszczy singiel/video „Run” i wymagającą uwagi piosenkę „Erase” oraz singiel 'Bow’. Wszyscy fani, którzy nie chcą czekać do premiery, mogą złożyć zamówienie przedpremierowe już teraz i otrzymają natychmiast te utwory oraz kolejne, które pojawią się w późniejszym czasie, w miarę udostępniania kolejnych singli.

Lista utworów:
1. Zeal & Ardor
2. Run
3. Death To The Holy
4. Emersion
5. Golden Liar
6. Erase
7. Bow
8. Feed The Machine
9. I Caught You
10. Church Burns
11. Götterdämmerung
12. Hold Your Head Low
13. J-M-B
14. A-H-I-L

Album 'Zeal & Ardor’ dostępny będzie w następujących formatach:
• Płyta w wersji cyfrowej
• CD digipak
• 140g czarny winyl
• 140g biały winyl (dostępny tylko w niezależnych sklepach)
• 180g 45rpm, podwójny czarny winyl, składane opakowanie (deluxe)

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: