Muzyczne.Info

serwis muzyczny, informacje muzyczne, plotki, koncerty, płyty, newsy, listy przebojów

!hot Newsy Rap / HipHop

Zeamsone ma nowy album, zobacz klip do numeru z Assterem

To już piąty album Zeamsone + klip

Ostatni rok był dla Zeamsone nieustającym pasmem zwycięstw – po wydaniu bardzo dobrze przyjętej płyty UNIWERSUM, raper zgarnął nagrodę za Progres Roku 2022 na tegorocznej gali Popkillerów. W międzyczasie rozpoczął promocję swojego albumu ??? singlami takimi jak: hitowe 21 Gramów oraz 5 INFLUENCEREK. Ten ostatni w ciągu dwóch tygodni od premiery zdobył ponad 20 milionów streamów we wszystkich serwisach.

Dziś nadszedł dzień premiery nowego albumu Zeamsone, który odpowiada za jego lwią część, nie tylko jako autor tekstów, ale także producent oraz osoba odpowiedzialna za mix i master. ??? to kryjące się pod tajemniczą nazwą piąte legalne wydawnictwo Zeamsone. Tytułowe „Trzy Znaki Zapytania” sugerują między innymi, że nigdy nie wiesz, czego możesz się po nim spodziewać.

Raper reżyserował również każdy z klipów promujących materiał, także dzisiejszy – najnowszy teledysk do utworu 4TB z gościnnym udziałem Asstera. Oprócz zwycięzcy w kategorii Odkrycie Roku 2022 na płycie swoje zwrotki położyli PlanBe, Janusz Walczuk oraz Qry.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Podziel się: